iPhone-İpad Ekran ve Dokunmatik Panel Değişimi

iPhone 5s-4S-4-3S-3-2 Ekran değişimi

Bütün iPhone 5 cihazlar için uyumludur.
Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 5 LCD ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.
iPhone 5 LCD ekran değişimi, iPhone 5 Öncam Değişimi ve iPhone 5 Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 5 ün ön panelinde oluşan  herhangi bir problem durumda LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür.
iPhone 5 dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir.
iPhone 5 LCD Ekran
iPhone 5 Ön Cam
iPhone 5 Dokunmatik Panel
Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir

Bütün iPhone 4S cihazlar için uyumludur.
Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 4S LCD ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.
iPhone 4S LCD ekran değişimi, iPhone 4S Öncam Değişimi ve iPhone 4S Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 4S ün ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür.
iPhone 4 dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir.
iPhone 4S LCD Ekran
iPhone 4S Ön Cam
iPhone 4S Dokunmatik Panel
Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir